Polski English
O nas  Produkty  Aktualności  Kariera  Kontakt  Nota prawna  
Strona główna O nas Zasady zwiedzania zakładu

Nasza misja

Zakład w Gliwicach

Historia NGK Ceramics Polska

Zasady zwiedzania zakładu

ACP materiały informacyjne

NGK INSULATORS Ltd.

Zasady zwiedzania zakładu

Szanowni Państwo, z powodów bezpieczeństwa wstęp do naszego zakładu jest ograniczony i wszelkie informacje muszą być autoryzowane. W wyjątkowych sytuacjach w celu przybliżenia naszej działalności, po uzyskaniu zgody Zarządu Firmy istnieje możliwość odbycia wizyty w pewnych obszarach naszego zakładu. W przypadku zainteresowania naszymi "otwartymi drzwiami" prosimy o zapoznanie się z procedurą składania podań i wydawania pozwoleń na wizytę.

Procedura składania podań i wydawania pozwoleń.

Podania mogą być przesyłane mailowo na adres  ngk@ngk.com.pl lub faksem na numer 032 789 7001. Podanie musi zawierać opis tematu wizyty (ochrona środowiska, automatyka, proces technologiczny, itp.) liczbę osób w raz z listą nazwisk, planowany termin wizyty oraz ewentualne sugestie dotyczące charakteru spotkania. W podaniu muszą znajdować się dane osoby będącej opiekunem lub pilotem grupy zwiedzających wraz z danymi kontaktowymi.

Wnioski na zwiedzanie zakładu NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. w Gliwicach zatwierdza Zarząd Spółki, po rozpatrzeniu podań złożonych w oparciu o powyższe zasady.

Copyright C 2009-NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.